joomix

Будуємо суспільство, де наука - це стиль життя

Чим ми займаємося?

Ми - команда студентів, школярів та молодих вчених, які об'єдналися метою допомогати олімпіадному руху в Україні та популяризувати інтелектуальні змагання та науку серед молоді. Шляхи досягнення цих цілей ми вбачаємо у наступному: допомога у підготовці до інтелектуальних конкурсів, поширення досвіду переможців, натхнення учасників; створення такої атмосфери, де все це виглядає цікавим, жартівлим та емоційно легким. Для когось олімпіади - це мета всього життя, для когось - велика ідея, для когось - захоплення, для когось - спосіб реалізувати себе, для когось - просто спосіб провести час. Але у будь-якому випадку це дуже чудовий та ефективний спосіб поєднати приємне с корисним.
Ми хочемо також, щоб наука стала частиною суспільної культури, якими є кінематограф, література чи шоу-бізнес. Для цього ми намагаємося показати її цікавість, гумор та внутрішнє життя. 
Ми переконані: спостерігати за ходом наукового турніру не менш цікаво, ніж за ходом футбольного матчу.
Ті, хто приймав участь в олімпіадах, конкурсах МАН та наукових турнірах, з упевненістю скажуть, що цей досвід став для них квитком у світ, де вони познайомилися з надзвичайно цікавими людьми, продемонстрували себе та отримали орієнтир для подальшого життя. Ми хочемо надати цю можливість й поколінню, що зростає.
З історії легко побачити, що головною рушійною силою підвищення людського добробуту та темпів прогресу суспільства була наука. Інвестуючи в науку, ми рятуємо країну.

Наша команда

Bio AlexandrWeb Developer
Aubrey AdenWeb Developer
Karissa BellWeb Developer
Corinne BagishWeb Developer
Jon TomlinsonWeb Developer
Ariel BogleWeb Developer
Jason AbbruzzeseWeb Developer
Al-GreeneWeb Developer

OLIMPUS

Контактна інформація:

Email: kenduhov.ig@gmail.com

Телефон: +380 99 222 95 63

Flicker Feed